9kovo
2021

Baseinų kreipimasis

BASEINŲ KREIPIMASIS!

Rokiškio baseinas kartu su 
Sveikatos Oaze, 
Širvintų sporto centru,
Radviliškio plaukimo baseinu SPA,
Pasvalio Sporto Mokykla,
Varėnos sporto centru

kreipėsi į Lietuvos Respublikos Ministrę pirmininkę Ingridą Šimonytę bei Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ir Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministrus.

Šiuo metu Lietuvoje taikomi Įstaigų veiklos draudimai, kelia didžiulę grėsmę baseinų išlikimui (Įmonių veiklos tęstinumui). 

Vertinant Įstaigų veiklos nutraukimo pasekmes ir galimą žalą, būtina atsižvelgti ir į tai, kad dauguma baseinų objektų yra nauji ar neseniai rekonstruoti statiniai, į kurių statybą ar rekonstrukcija yra investuotos didelės Europos Sąjungos, valstybės, savivaldybės ir/ar pastatus naudojančių įstaigų lėšos, kurios neatneš jokios planuotos naudos.

Norime, kad tai kuo greičiau baigtųsi ir turėtume kuo mažiau pasekmių.

Nes fizinis aktyvumas tai vienas iš svarbiausių organizmo energijos sunaudojimo veiksnių, todėl – labai svarbu organizmo energijos balansui palaikyti. Palaikant fizinį aktyvumą žmonės paprastai būna geresnės nuotaikos, pozityvios nuomonės, lengviau įsisavinamas darbas, o sportuojantys mokiniai geriau mokosi ir įsisavina informaciją, pasižymi pasitikėjimu savimi. Mums tai rūpi!

Nes kiekvienas judesys yra labai svarbus! 

Žinote?
Pasiilgome Jūsų!
TIKIME, kad ir Jūs pasiilgote Mūsų!