Tvarkaraščiai

Rokiškio baseino paslaugų teikimo mokykloms tvarkaraštis (Lapkričio mėn.) 

Savaitės diena Dienos 8:00-10:00 10:00-12:00 12:00-14:00
Antradienis 11-05
11-12
11-19
11-26
J. Tūbelio prog.
J. Tūbelio prog.
J. Tūbelio prog.
J. Tūbelio prog.
Kavoliškio m/d
Kavoliškio m/d
Kavoliškio m/d
Kavoliškio m/d
Rokiškio pagr.
Rokiškio pagr.
Rokiškio pagr.
Rokiškio pagr.
Trečiadienis 11-06
11-13
11-20
11-27
J. Tumo-Vaižganto g.
J. Tumo-Vaižganto g.
J. Tumo-Vaižganto g.
J. Tumo-Vaižganto g.
Juodupės g.
Juodupės g.
Juodupės g.
Juodupės g.
Kamajų A. Strazdo g.
Kamajų A. Strazdo g.
Kamajų A. Strazdo g.
Kamajų A. Strazdo g.
Ketvirtadienis 11-07
11-14
11-21
11-28

Semaniesčio prog.
Semaniesčio prog.
Semaniesčio prog.
Senamiesčio prog.

Obelių g.
Obelių g.
Obelių g.
Obelių g.

Jūžintų pagr.
Jūžintų pagr.
Jūžintų pagr.
Jūžintų pagr.

Penktadienis 11-08
11-15
11-22
11-29

m/d "Ąžuoliukas"
m/d "Ąžuoliukas"
m/d "Ąžuoliukas"
m/d "Ąžuoliukas"

Pandėlio g.
Pandėlio g.
Pandėlio g.
Pandėlio g.

Panemunėlio MDC
J. Tūbelio prog.
J. Tūbelio prog.
J. Tūbelio prog.



 
Rokiškio rajono Kūno Kultūros ir Sporto Centro ir Rokiškio baseino vaikų treniruočių grafikas

Savaitės diena Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
14.00-15.30 A KKSC (2010-2012) C KKSC (2010-2012)   A KKSC (2010-2012) C KKSC (2010-2012)
14.00-15.30  B KKSC (2010-2012) D KKSC (2010-2012) RB (2012-2013) B KKSC (2010-2012) D KKSC (2010-2012)
15.30-17.00  E KKSC (2010-2012) Vyresni A KKSC RB (2006-2008)  E KKSC (2010-2012) Vyresni A KKSC
15.30-17.00  F KKSC (2010-2012) Vyresni B KKSC RB (2010-2011) F KKSC (2010-2012) Vyresni B KKSC
17.00-18.30  Vyresni C KKSC RB (2009-2010) RB (2009-2010) Vyresni C KKSC RB (2006-2008)
17.00-18.30 Vyresni D KKSC RB (2012-2013)  Vyresni KKSC Vyresni D KKSC RB (2010-2011) 
 KKSC - Rokiškio kūno kultūros ir sporto centras, RB - Rokiškio baseinas. A, B, C, D, E, F - grupės

 
Projektas "Sportuokime kartu Rokiškio baseine"

Užsiėmimai Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
Senjorai   8:00-10:00 (I grupė) 10:00-12:00 (II grupė) 8:00-10:00 (I grupė) 9:30-11:30 (II grupė)
Jaunimas     14:00-15:30 (I grupė)
14:45-16:00 (II grupė)
   
Suaugę gyventojai 18:30-20:30 (I grupė)
19:30-21:30 (II grupė)
18:30-20:30 (III grupė)

18:30-20:30 (I grupė)
19:30-21:30 (II grupė)
18:30-20:30 (III grupė)

 

  
 Aqua Aerobika

Antradienis Ketvirtadienis
19:30-21:30 19:30-21:30
Tel. registracijai: +370 682 37521.