Pramogų erdvė

Pramogų erdvėje lankytojai galės pasinaudoti ne tik pirčių teikiamais malonumais, bet ir pamokinti vaikus plaukti mažajame baseine, po pirties įlipti į vėsinamąjį baseiną. Atsipalaiduoti sūkurinėse voniose.


Didelė sūkurinė vonia puikiai atpalaiduoja ir suteikia neapsakomą malonumą, sūkurinėje vonioje yra ne tik maudymasis, bet ir kūno masažas oru ir +36°C temperatūra vandeniu. Pastovus ir metodiškas maudymasis sūkurinėje vonioje pagerina medžiagų apykaitą, sustiprina kraujagyslių sieneles, apsaugo nuo streso, suteikia energijos. Sūkurinės vonios srovės aktyviai masažuoja raumenis padeda esant raumenų patempimams ar traumoms, pagerina medžiagų apykaitą, sustiprina kraujagyslių sieneles, o švelnūs sūkurinės vonios vandens purslai padeda atsipalaiduoti ir nusiraminti, suteikia energijos.


Šis baseinas skirtas mūsų mažiesiems lankytojams. Vaikai išmoks plaukti, patobulinti plaukimo įgūdžius, kad galėtų saugiai jaustis vandenyje. Plaukimas – tai ne tik sporto šaka, bet ir gyvybiškai svarbus įgūdis. Mokantis plaukti vaikas labiau savimi pasitiki, gali ir geba padėti kitiems. Baseinėlio gylis – 0,7 m.


Kiekviena pirtis vyksta pagal tam tikrą scenarijų. Koks bebūtų scenarijus, jis turi nepakenkti žmonėms, atėjusiems į pirtį. Todėl labai svarbu gerai suprasti karščio poveikį žmogaus organizmui. Patyrę pirtininkai paprastai vengia temperatūros kraštutinimų ir pasirūpina pakankama garinės ventiliacija procedūrų metu. Dažnai sakoma, kad pirties procedūra yra panaši į sūpuokles. Tik pirtyje supamasi ne pirmyn-atgal, ar aukštyn-žemyn, bet iš karščio į šaltį ir vėl atgal. Kaip ir paprastų supynių atveju yra labai svarbu pradėti suptis palaipsnui, vis didinant amplitudę, o paskui – mažinant ją, kol bus galima saugiai sustoti. Būtent vėsinamsis baseinas skirtas atsigaivinti po karštos pirties, subalansuoti kūno temperatūrą. Vėsinamojo baseino gylis – 1,35 m.